Embedded Software Developer

Gute Entwicklungsmöglichkeiten Gesundheitsmaßnahmen Mobiles Arbeiten Attraktives Vergütungssystem Flexible Arbeitszeiten Work-Life-Integration

Oferujemy: pracę w największej firmie produkcyjnej we Włocławku stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 100-letnią tradycją międzynarodowe środowisko pracy rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji wyzwania i możliwość samorealizacji pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny, bezpłatne wejścia do wybranych klubów fitness, kafeteria MyBenefit, karta Multisport)

Główne zadania: rozwój i wdrożenia oprogramowania dla urządzeń pomiarowych z portfolio WIKA tworzenie oprogramowania wbudowanego (C/C++) z uwzględnieniem wymagań bezpieczeństwa funkcjonalnego implementacja opracowanych koncepcji i technologii analiza wymagań i rozwój istniejącego oprogramowania w oparciu o specyfikację techniczną przygotowywanie dokumentacji technicznej Oczekiwania: wykształcenie wyższe o kierunku elektronicznym, elektrotechnicznym, informatycznym lub pokrewnych bardzo dobra znajomość C/C++ doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów, systemów wbudowanych, rozumienie architektury i wysokich wymagań dla tego typu oprogramowania znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca codzienne wykonywanie powyższych zadań umiejętność pracy w zespole, komunikatywność Mile widziane: znajomość: mikrokontrolerów ARM (STM32), RTOS, Python, Delphi, wzorców projektowych, Normy IEC 61508; testowania oprogramowania, w tym testów typu black and whitebox, testów jednostkowych i statycznej analizy kodu wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej doświadczenie w projektowaniu, rozwoju, testowaniu C++ software oraz w programowaniu mikrokontrolerów, systemów czasu rzeczywistego umiejętność czytania schematów elektronicznych