Microsoft Dynamics 365 Developer

Gute Entwicklungsmöglichkeiten Gesundheitsmaßnahmen Mobiles Arbeiten Attraktives Vergütungssystem Flexible Arbeitszeiten Work-Life-Integration

Oferujemy: pracę w największej firmie produkcyjnej we Włocławku stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 100-letnią tradycją międzynarodowe środowisko pracy rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji wyzwania i możliwość samorealizacji pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny, bezpłatne wejściado wybranych klubów fitness, kafeteria MyBenefit, karta Multisport)

Główne zadania: projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych funkcjonalności w Microsoft Dynamics 365 F&O integrowanie D365 z innymi systemami bieżące utrzymanie systemów i wsparcie użytkowników opracowywanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie systemów Oczekiwania: wykształcenie o kierunku informatycznym lub pokrewnym znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca codzienne wykonywanie powyższych zadań umiejętność pracy w zespole, komunikatywność Mile Widziane: doświadczenia w pracy z Microsoft D365 F&O praktyka w tworzeniu aplikacji X++, PowerApps znajomość oprogramowania ERP i jego zastosowania w procesach biznesowych; SharePoint, MS SQL, .NET, C#, Python certyfikaty Dynamics D365 F&O