Embedded Software Tester

Gute Entwicklungsmöglichkeiten Gesundheitsmaßnahmen Mobiles Arbeiten Attraktives Vergütungssystem Flexible Arbeitszeiten Work-Life-Integration

Oferujemy: pracę w największej firmie produkcyjnej we Włocławku stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 100-letnią tradycją międzynarodowe środowisko pracy rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji wyzwania i możliwość samorealizacji pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny, bezpłatne wejścia do wybranych klubów fitness, kafeteria MyBenefit, karta Multisport)

Główne zadania: tworzenie i wykonywanie testów oprogramowania wbudowanego (firmware): testy jednostkowe, integracyjne, systemowe, akceptacyjne, funkcjonalne, niefunkcjonalne, testy regresji, statyczne, dynamiczne, czarnoskrzynkowe, białoskrzynkowe, retestytworzenie planów testów i przypadków testowych dla nowych oraz już istniejących funkcjonalności automatyzacja i optymalizacja procesów testowych w języku Python integracja Python i Robot Framework analiza wymagań systemowych oraz błędów wykrytych w procesie testowania tworzenie dokumentacji testowej Oczekiwania: wykształcenie o kierunku informatycznym, elektronicznym, elektrotechnicznym lub pokrewnych doświadczenie w testowaniu systemów wbudowanych ukończone szkolenia z zakresu zapewnienia jakości oprogramowania i automatyzacji testów (ISTQB lub pokrewne) znajomość Python znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca codzienne wykonywanie powyższych zadań podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr) umiejętność pracy w zespole, komunikatywność Mile widziane: znajomość C/C++, MS DevOps, Robot Framework, wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej, umiejętność czytania schematów elektronicznych, doświadczenie w testowaniu protokołów magistrali przemysłowych